KONST / Litografier / Färglitografi 15407189
nr 1540 7189
Nissan Engel
(f. 1931), Israel
Noter. Signerad. Färglitografi, bildmått: 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 79x62 cm
Kondition: skadat glas
Nissan Engel, Israelisk bildkonstnär född 1931.
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:58:15